شرکت فناوران انرژی میهن در سال 1389 با هدف واردات و بازرگانی و خدمات تاسیس گردید و در همین راستا در سال 1391 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری محصولات kent در ایران گردید.

و از ابتدای دریافت نمایندگی، شروع به فعالیت نمایندگی فروش محصولات kent در ایران گردید که تا کنون بیش از 40 نمایندگی فروش و بیش از 100 نمایندگی خدمات در سراسر کشور دارد.

محصولات kent با ویژگی های خاصی که دارد منظور و هدف شرکت ما قرار گرفت، چرا که شعار کنت سلامتی و آسایش مصرف کنندگان می باشد و به همین دلیل کلیه محصولات تولیدی خود را با بالاترین استاندارد جهانی و متفاوت با تمام برندهای موجود عرضه می کند.

شرکت فناوران انرژی میهن بعد از 8 سال فعالیت در زمینه واردات تصفیه آب و هوا و ضدعفونی کننده kent در سال 1398 تصمیم به مونتاژ این نوع محصولات با تکنولوژی و دیزاین برگرفته از محصولات kent  در ایران را گرفت و با شرکت kent  مذاکرات را انجام داد و قرارداد خرید لوازم مصرفی مونتاژ را با این شرکت منعقد نمود.

به این دلیل که ما در ایران زیرمجموعه استانداردهای بین المللی نیستیم؛ نتوانستیم از برند کنت بر روی محصولات مونتاژی خود استفاده کنیم و برند healtool (ابزار سلامتی) را برای محصولات تولیدی خود برگزیدیم و برند healtool را در ایران ثبت نموده و شروع به فعالیت نمودیم.

محصولات تولیدی این شرکت با برند HEALTOOL :

تصفیه آب زیرسینکی در چند مدل

پیش تصفیه آب سرشیری با استفاده از ممبران UF

تصفیه آب ویلاها و منازل روستایی و کارخانجات

ضدعفونی کننده میوه و سبزیجات با استفاده از گاز اوزون

شعار این شرکت با محصولات HEALTOOL سلامتی و آسایش مصرف کنندگان و استفاده کنندگان و استفاده از بهترین قطعات با استانداردهای بین المللی می باشد.

تمامی تصفیه آب های زیرسینکی با نصب رایگان و تمامی محصولات HEALTOOL با یکسال گارانتی به مشتریان عزیز عرضه می گردد.

 

جهت سفارش محصولات وارد سایت پاکزی شوید.