فروشگاه سلامت - تصفیه آب || تصفیه هوا || ضدعفونی کننده میوه و سبزیجات

کلمه کلیدی خود را وارد کنید

آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین محصولات نیکاتم مطلع شوید.

مزایای استفاده از ضد عفونی کننده ازونی

مزایای استفاده از ضد عفونی کننده ازونی

مزایای استفاده از ضد عفونی کننده ازونی

 استفاده از دستگاه های ضد عفونی کننده ازونی

استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده ازونی فایده های بسیاری دارد که در اینجا می توانیم به چندین مورد آن اشاره کنیم :

 

1- درمان عفونت های قارچی و زخم پای افراد دیابتی

آب ازون دار بهترین درمان برای انواع عفونت های قارچی مانند قارچ بین انگشتان پا, زخم پای دیابتی ها, قارچ بین ناخن ها و سوختگی های خفیف می باشد. می توانیم با استفاده از دستگاه  ضدعفونی کننده ازونی و با توجه به روش های استفاده از آن زخم ها را از بین ببریم.

2- بهبودی زخم, بریدگی جزئی, کبودی پوست

آب و روغن ازون دار خواص شگفت انگیزی در پاکسازی پوست دارد. این روش درمانی تایید شده برای آکنه, جوش ها, کک و مک, بریدگی جزئی و کبودی است. با تزریق ازون به روغن زیتون می توان ماندگاری ازون را برای مدتی افزایش داد. و  روی محل درمان ماساژ داد.

همچنین می توانیم به صورت مخلوط در آب محلول مورد نظر را با آن شست و شو داد. که مدت زمان درمان از یک هفته تا یک ماه می باشد. دستگاه ضدعفونی کننده ازن این مشکل را حل می کند.

3- درمان بیماری های دهان و دندان

مشکلات دهان و دندان را مانند آبسه های دهانی, خونریزی لثه, گلودرد, زخم دهان, پوسیدگی دندان و لثه را به طور موثر با آب ازون دار درمان می شود. با غرغره یا شست و شوی دهان با آب ازون دار می توان بر مشکلات دندانی غلبه کرد و از پوسیدگی دندان و باکتری های مضر در دهان پیشگیری نمود. می توانیم مقداری آب را درون لیوان بریزیم و با  استفاده از دستگاه های ضدعفونی کننده  ازونی آن را ازن زنی کنیم. سپس با  آبی که حاوی ازن است دهانمان را بشوییم.

4- ضدعفونی لباس

این دستگاه باکتری ها و میکرو ارگانیسم های موجود در لباس را از بین می برد و لباس های شما را ضدعفونی می کند. برای ضد عفونی لباس ها آنها را در ظرف یا وان قرار داده و پر از آب کنید حالا لوله سیلیکونی دستگاه را درون ظرف قرار داده و آن را به مدت 30 الی 15 دقیقه تنظیم نمایید. لباس ها را بعد از این فرآیند آب بکشید و استفاده نمایید.

5- افزایش زیبایی

در دنیا از دستگاه های ازونی در سالن های زیبایی و آرایشی استفاده می شود. با آب ازون دار می توان می توان باکتری ها و آنتی بادی های مزاحم در سطح پوست را از بین برد. به مدت 30 دقیقه آب را ازون زنی کنید و دست و صورت خود را با آن بشویید.

6- کمک به پاکسازی پوست

یک ظرف شیشه ای را تا نیمه پر از روغم زیتون تصفیه شده نمایید و به مدت 1 ساعت ازون زنی کنید.( به علت کف کردن روغن, برای اینکه روغن سرریز نشود دستگاه را خاموش و روشن کنید) بعد از این فرایند روغن را فریز کنید و در موقع استفاده تکه ای از یخ را بر روی پوست قرار داده و ماساژ دهید.

7- ضد عفونی کردن یخچال

گاز ازون خروجی از دستگاه قابلیت ضد عفونی 100 درصد داخل یخچال شما را دارد.

لوله سیلیکونی دستگاه ضدعفونی کننده ازونی را داخل یخچال قرار داده. و درب یخچال را روی لوله ببندید. به مدت 30 دقیقه دستگاه را روشن نمایید. یخچال شما کاملا آنتی باکتریال شده . و ماندگاری مواد غذایی شما افزایش می یابد.

8- ضدعفونی کردن میوه و سبزیجات و گوشت و مرغ

همه ما بعضی مواد خوراکی مانند میوه و سبزیجات را که به صورت خام مصرف می کنیم و همین طور مرغ و گوشت و ماهی را یا فقط با آب یا با مواد شوینده می شوییم. که نه تنها کافی نیست بلکه در بعضی موارد در طولانی مدت به بدن  ضرر هم می رساند. در نتیجه باید جایگزینی برای شست و شوی بهتر این مواد انتخاب کنیم. ازن بهترین جایگزین برای شستن این مواد است که می توانیم از آن با خیال راحت استفاده کنیم. همچنین  بعد از شست و شو با ازن می توانیم اطمینان داشته باشیم که تمام میکروب ها و انگل هایی که در این مواد غذایی وجود دارند از بین رفته اند. برای نحوه استفاده از آن به توضیحات محصول در ضد عفونی کننده میوه و سبزیجات بروید.

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.